Ontmoet gemotiveerde schoolverlaters
Zestien SODA-scholen nodigen je uit om er te netwerken met hun laatstejaars leerlingen. Deze scholen zetten doelbewust in op stiptheid, orde, discipline en attitude. Benut deze kans om je voor te stellen aan jongeren met de juiste professionele ingesteldheid en vaktechnische competenties.
Goud waard
We weten allemaal wat een gemotiveerde werknemer waard is. SODA-scholen willen daarmee uitpakken door jongeren met een SODA-attest (35% van de leerlingen) in contact te brengen met bedrijven die dit valideren. Op die manier worden zij beloond met de leukste en leerrijkste (vakantie)jobs en stages bij meer dan 1.400 werkgevers.
Pitch & Connect jobevent
In minder dan 2 uur ontmoet je de laatstejaars van een school naar keuze. Pitch in 1 minuut je aanbod en ga erna in gesprek met de leerlingen. De meerwaarde voor je?
- Toegang tot knelpuntprofielen uit STEM, techniek, voeding en meer: Interessant dus voor het vinden van goede techniekers in je voedingsbedrijf. Klik op de link hieronder op de studiegebieden “koeling en warmte, voeding, chemie en mechanica-elektriciteit”.
- Employer branding: maak je bedrijf bekend bij toekomstige werknemers.
- Hoge betrokkenheid: veel leerlingen zijn écht op zoek naar een stage of job.
Waar kan ik me inschrijven?
Weet dat deze service gratis aangeboden wordt door vzw SODAplus maar registratie nodig is.